doprava

CENA DOPRAVY
Balík PPL: 80 Kč
Osobní převzetí: zdarma

Platba dobírkou: + 30 Kč
Platba předem na účet: + 0 Kč

Číslo účtu pro platbu předem v Kč:  2700447638/2010 (FIO banka)
Jako variabilní symbol uveďte číslo vaší objednávky


INFORMACE K DOPRAVĚ
Zákazníkovi je zasílán kód pro sledování místa zásilky na stránkách přepravní společnosti PPL.
Hodinky zasíláme  prostřednictvím obchodního partnera přepravní společnosti PPL. V případě zájmu ze strany zákazníka lze domluvit i jiný způsob zaslání, na poštovném se pak zákazník podílí adekvátní částkou. O dodání jste průběžně informováni formou SMS. Nejste-li zastiženi, je zásilka uložena k vyzvednutí po dobu 7 dnů. Hodinky zasíláme plně pojištěné a zabezpečené proti poškození. Případná reklamace mechanického poškození z přepravy - zákazník je povinen zkontrolovat obal zásilky a převzít ji pouze pokud není nijak poškozena. V opačném případě je nutné situaci řešit dle aktuálního reklamačního postupu přepravní společnosti PPL. Bližší informace naleznete na www.ppl.cz. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce (není-li uvedeno jinak).


DODACÍ LHŮTY
Obvyklá dodací lhůta je 5 až 10 pracovních dnů, není-li uvedeno jinak. Všechny nabízené hodinky jsou skladem u dodavatele (vyhrazujeme si právo na změnu stavu).
V případě zasílání dobírkou na Slovensko je dodací lhůta delší, a to většinou o 2 až 3 dny.
Bližší informace o době doručení zasíláme emailem nebo sdělujeme přímo telefonicky, proto nás neváhejte předem kontaktovat.Copyright © 2017 E HODINKY    I    gsm: 776 776 368    I    e.mail: obchod@e-hodinky.eu    I    internet: www.e-hodinky.eu
OBCHODNÍ PODMÍNKY

DOPRAVA

O NÁS

KONTAKT

PARTNERSKÉ WEBY
01 I 02 I 03 I 04 I 05

ZPĚTNÉ ODKAZY
01 I 02 I 03 I 04 I 05